Kapat

Bu Aralar Mutlaka Edinilmesi Gereken En Tarz 5 Parça

Cd1pG8KUkAA28op

Moda geçmişten geleceğe hemen her insanın özellikle de kadınların önem verdiği, para harcadığı ve bir dünya piyasası haline gelen bir kavramdır. Moda her sene değişiklik gösterir bunun yanı sıra bazı periyotlarda kendini tekrarlar. Yirmi sene arayla birbirine benzeyen pek çok moda parçadan söz edilir. Bu aralar mutlaka edinilmesi gereken 5 tarz parça nedir?

Mom Jeansler Geri Döndü

1970ler ve 1980lerde hemen herkesin giydiği bol, yıkamalı, yüksek belli jean pantolonlar geri dönüş yaşıyor. Her markanın yaz kreasyonunda bu pantolonlara yer verdiğini görüyoruz. Ünlü isimlerin de sokak stillerinde vazgeçilmek parçalarından biri olan mom jeans mutlaka edinilmesi gereken en tarz parçalardan bir tanesi.

Dantelin Romantizmi Her Yerde

Ünlü bir Fransız kumaşı olan dantel gerek abiye gerekse günlük modellerde sıklıkla karşımıza çıkıyor. Ünlü modacılar kaliteli ve iyi tasarlanmış dantel bir elbisenin modelinin hiçbir zaman geçmeyeceğini söylüyor. Siyah, bordo, gri, lacivert gibi klasik renklerin yanı sıra nar çiçeği, turuncu, yeşil, mor gibi iddialı renklerden yapılan dantel bluzlar çok moda. Kumaş pantolon ve kalem eteklerle kombinlenebilen bu parçalar çok rağbet görüyor.

Hasır Çantalar Plajlardan Sokaklara

Hasır çantalar herkesin plajlarda, pikniklerde eşyalarını, havlularını koyduğu seyahatlerde taşıdığı bir çantayken bu aralar dolabınızda olması gereken en temel parçaların başında geliyor. Büyük, clutch, yuvarlak formda kullanılabilen hasır çantalar isteğe bağlı spor kotlarla, desenli elbiselerle, keten şortlarla, uzun tulumlarla gayet şık bir şekilde uyum sağlıyor. Hasır çantaları tercih ederek hem şehrin içindeyken kendinizi tatildeymiş gibi hissediyor hem de deri çantaların sıkıcılığından kurtuluyorsunuz.

Bomber Ceketler Hiç Eskimiyor

Pilot ceketi de olarak bilinen bomber ceket son yıllarda moda dünyasında yükselişe geçiyor ve bahar kreasyonlarının oluşmaya başladığı dönemlerde hemen her markanın vitrinlerinde boy gösteriyor. Yeşil renginin en trend olduğunu belirtiyoruz. Büyük bedenler için de gayet kullanışlı olan bu parça kısa, uzun, bol, dar olmak üzere zevke göre kullanılıyor. Yağmur zamanlarında kurtarıcı olacak bu ceketler kışlık kumaşlardan da yapılarak kış aylarında da tercih ediliyor.

Etnik Esintiler

Rengarenk, rahat, el işlemeleri ve değişik kumaşlardan yapılmış etnik kıyafetler bu aralar mutlaka edinilmesi gereken 5 temel parçanın sonuncusu. Etnik kıyafetler sayesinde kendinizi hep bir sahil kasabasında hissedeceksiniz.

Sponsor Reklam