Kapat

Hep Aynı Pozu Veren 7 Ünlü

capture-d-e-cran-2016-06-09-a-17

Poz vermek daha doğrusu uygun pozu vermek çok önemli bir eylem haline gelmiştir. Günümüzde fotoğraf çekmek ve çekilmenin gündemde olduğu ve bu tarz uygulamaların örneğin Instagram, popüler haline gelmesiyle, fotoğraf olayı iyice önemli bir hale gelmiştir. Hal böyle olunca kimi ünlü isimlerin imzası haline gelmiş belli başlı pozlar olmaya başladı. Hatta öyle ki, sokak insanı bu duruşları sergilediğinde, ünlülerin isimleriyle anılmaya başlandı. İşte o ünlüler ve pozları.

Miley Cyrus

Miley, eliyle 2 işareti yaparak poz vermesiyle bilinirdi. 2 işareti barış ve huzur kavramlarını sembolize eder. Barışı yaymak isteyen ve buna çok önem veren Cyrus, bu pozuyla bilindi ve bu işareti fotoğraf çektiren halk için yaygın hale getirdi. Daha sonra dil çıkaran seksi pozları popüler oldu ve tişörtlere baskıları yapıldı.

Megan Fox

Megan Fox, seksapalitesiyle öne çıkmış bir ünlüdür. Tüm dünya erkeklerinin gözdesidir. Tam kendiyle özdeşleşmiş olan dilini yukarı kıvırarak dışarı çıkartıp poz verir. Bu pozu Fox’un imzasıdır. Gözlere daha çok hitap eder ve istediği o tahrik edici görüntüye ulaşır.

Kim Kardashian

Kim Kardashian’ın istisnasız her pozu sağ elini sağ beline koymuş bir vaziyettedir. Kardashian’ın alışkanlık haline getirmiş olduğu bu pozu gazetelerde, dergilerde veya herhangi bir yerlerde fotoğrafı basılan bir kare de görmek mümkün.

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan, başparmağının tırnağını alt ve üst dişlerinin arasına sıkıştırıp, kocaman bir gülümsemeyle poz verir. Bu poz defalarca aynanın karşısında çalışılarak oturtulmuş bi poz gibidir. Taş bebek olan Lohan, bu pozla kendini daha sevimli, daha farklı ve çekici bir halde göstermektedir devamlı olarak.

Beyonce

Ve Beyonce, ünlü diva herkeslerin hayranlığını almış büyük bir isimdir. Beyonce’yi daima ekranlarda, sosyal mecralarda ya da yazılı kaynaklarda verdiği pozlardan ezberlemiş bulunmaktayız. Divanın da kullandığı poz tek ve imza halindedir. Daimi olarak iki eli de belinde poz veren beyonce, kollarını daha ince ve kaslı gösterirken aynı zamanda da belinin inceliğini de ortaya koyar.

Lady Gaga

Lady Gaga, cesur giyimi ve tarzıyla bilinir. Ünlü şarkıcı hep alışılagelmişten öteyi dener ve uygular. Lady Gaga’nın imzası olan pozu her yerde defalarca kez boy boy afişlenmiştir. İki elini de göbeğini geriye doğru iterek beline koyar. Ellerinin avuç içinin yüksek kısmı üst tarafa bakacak şekilde, parmakları ise aşağı doğru bakacak şekilde beline dayar.

Victoria Beckham

Her zamanki daimi Becham pozu, sol ayağını öne atıp sağ ayağı geride duracak şekilde boy gösterisidir. İki ellerini de beline dayar. Belini arkaya doğru eğer, şimdilerde popüler olan Bahar Candan yürüyüşünün poz haline gelmiş halidir.

Sponsor Reklam